Lastik Kaplama Hakkında

Rekor Kauçuk Lastik Kaplama
Rekor Kauçuk firması, Avon Plus, Avon, Herkül markalı kamyon, otobüs ve hafif ticari araçlar için soğuk sırt kauçuğu ile Vega, Target markalı iş makinası soğuk sırt kauçuğu üretmektedir. Ayrıca sıcak lastik kaplama için de sırt kauçuğu ve yardımcı malzemelerin üretimini yapmaktadır. Türkiye’deki en yaygın bayi ağına sahip olan Rekor Kauçuk, soğuk ve sıcak lastik kaplama yapan firmalara sırt kauçuğunun yanı sıra kaplama için gerekli olan yardımcı malzemeleri de üretmekte, teknik malzemelerin ise satışını yapmaktadır.
Desen Bulucu
İhtiyacınız olan kamyon, otobüs ve OTR (iş makinası) lastik ebatları ve işinize en uygun desen seçimini Desen Bulucu ile kolaylıkla yapabilirsiniz.
Rekor Kauçuk Lastik Kaplama
BİZDEN HABERLER
  • Rekor Kauçuk Lastik Kaplama
    Web Sitemiz Yayında!
    30.08.2015
    Web Sitemiz Yayında!
    Rekor Kauçuk Lastik Kaplamadevamı
Kalite & Çevre
Rekor Kauçuk Lastik Kaplama
REKOR KAUÇUK olarak; kalite yönetim sistemlerinin yönetimi ve geliştirilmesi, ürün ve proses kalite güvencesi ve bu çerçevedeki müşteri - tedarikçi ilişkileri uygulamalarından sorumlu bir firmayız.
Rekor Kauçuk Lastik Kaplamadevamı
Rekor Kauçuk Lastik Kaplama Rekor Kauçuk Lastik Kaplama Rekor Kauçuk Lastik Kaplama Rekor Kauçuk Lastik Kaplama Rekor Kauçuk Lastik Kaplama