MARKALARIMIZ

Rekor Kauçuk Lastik Kaplama
AVON PLUS
Avon markasının farklı kullanım şartlarına uygun olarak geliştirilen Avon Plus markası; dört farklı hamur reçetesi kullanılarak üretilmiş soğuk sırt kauçuğu markasıdır. Avon Plus, kullanıcıların taleplerine daha yüksek performans ile cevap verebilmek için 4 farklı grupta 4 farklı hamur ile Rekor Kauçuk fabrikasında üretilmektedir. Uluslararası (yeşil), bölgesel (turuncu), yol içi yol dışı (sarı), kış (mavi) olarak kullanım alanına göre farklı renkler ile konumlandırılan ürün grupları farklı desen ve ölçüler ile kullanıcılarına en yüksek performans sunacak şekilde üretilmektedir.  Avon Plus markası, Avon markasının en üst performans ürünü olarak pazara sunulmaktadır.
AVON
Rekor Kauçuk lastik kaplama piyasasındaki müşteri ihtiyaçlarını ve pazardaki gelişmeleri göz önüne alarak; 2000 yılında Amerikalı Cooper Lastik Firması ile soğuk sırt kauçuğu üretimi alanında lisans anlaşması yapmıştır. Bu anlaşma ile Türkiye’de Rekor Kauçuk Fabrikasında Avon markalı soğuk sırt üretimine başlanmıştır. Rekor Kauçuk lastik kaplama bölümünün teknik ve üretim tecrübeleri ile harmanlanan yeni teknoloji ve Cooper bilgi birikimi sayesinde, ulaşılabilecek en üst standartta ürünler; Rekor Kauçuk tarafından Türkiye'de üretilmekte ve Türkiye pazarı ile beraber tüm dünyaya sunulmaktadır.
HERKÜL
Rekor Kauçuk fabrikasının Ar-Ge imkanları ile geliştirilen yüksek performans ürünü Herkül markası, kullanıcılarının performans ve ihtiyaçlarına çözüm olarak sunulmaktadır. Her koşulda daha fazla kilometre ihtiyacına yönelik geliştirilen Herkül, uluslararası, bölgesel, yol içi yol dışı, yol dışı, kış, treyler çeker ve düz desenlerine sahiptir. Türkiye piyasasında çok güçlü bir konuma sahip Herkül markası filolar, şantiyeler ve ağır şartlarda en çok tercih edilen markalardan biridir.   
VEGA
Rekor Kauçuk, Vega markası ile kullanıcılarına ekonomik soğuk sırt kauçuğu sunmaktadır. Bölgesel, yol içi yol dışı, yol dışı ürün grupları ve alt desenleri bulunan Vega markası ekonomi ile performansı optimumda buluşturan bir üründür. 
TARGET
Target markası Rekor Kauçuk’un iş makinası (OTR) alanındaki soğuk sırt kauçuğu markasıdır. OTR grubundaki kullanım şartlarının diğer gruplara göre oldukça ağır şartlar olması bu alanda dayanıklılık ve performansı ön plana çıkarmaktadır. Kullanıcılar tarafından yoğun şekilde talep gören Target markası, Rekor Kauçuk’un OTR grubundaki üretim başarısını ve ürün kalitesini göstermektedir.